Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Współpraca hurtowa

Aby rozpocząć współpracę hurtową z naszą rodzinną hurtownią zabawek i sprzętu RTV AGD, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny 731 225 141 lub @ pod adresem kontakt@szalejemy.pl oraz założenie konta na naszej stronie TUTAJ . Podczas rejestracji użytkownika, prosimy o podane poprawnych danych przedsiębiorstwa zgodny z stanem faktycznym.

Po wykonaniu tych czynności, konto hurtownika zostanie zweryfikowane do 72h. Jeżeli chcą Państwo przyśpieszyć proces to prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny na nr. 731 225 141.

Jeżeli wszystko jest zgodne, otrzymają Państwo wiadomość na skrzynkę pocztową z akceptacją rejestracji konta hurtownika oraz dane do indywidualnego opiekuna, który będzie służyć doświadczoną oraz profesjonalną pomocą, doradztwem i miłą atmosferą.Posiadamy platformę B2B, która ułatwia składanie zamówień oraz przeglądanie zamówień.

Czas wysyłki towaru jest uzależniony od natężenia zamówień, których generujemy duże ilości w miesiące standardowe. Natomiast średni czas oczekiwania na zamówienia hurtowe to 1 dzień roboczy.

Przy zamówieniach hurtowych w odległości do 200 km od miejscowości Bielsko-Biała, gdzie się znajdujemy, towar jest dostarczany naszymi firmowymi busami a czas oczekiwania na towar to najczęściej dzień, w którym było składane zamówienie pod warunkiem że zamówienia dokonano przed godziną 12:00.Dla stałych klientów przewidywane są dodatkowe ekstra rabaty i pakiety oraz limity kupieckie.

Jeżeli mają Państwo pytania to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub @.

pixel